Pusat Sumber Pembelajaran
SISTEM TEMPAHAN BILIK
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Rooms
Report
Unknown user
Rooms
Bilik Kuliah 1
Bilik Kuliah 2
Bilik Kuliah 3
21st Century Classroom
Bilik Tayangan
Sudut Komputer
December 2022
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
January 2023
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
February 2023
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
January 2023 - PSP MRSM KKB - Bilik Kuliah 2
Go To This Month
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
1
2
3
All day====> UKKM SESI 2
4
5
7.40-8.10~8.10-8.40 SEJ 2A - SURIANI
8.40-9.10~9.10-9.40 NUR HAYATI BTE SHAHROME
9.40-10.10~10.10-10.40 SEJ 2C - SURIANI
11.10-11.40~11.40-12.10 Ckgu Farizah- (Ting2D Chemistry)
12.10-12.40~12.40-13.10 Alyaa 1E
13.10-13.40~13.40-14.10 Norazerin binti Norzali
6
7.40-8.10~8.10-8.40 MORAL F4 - SURIANI
8.40-9.10~9.10-9.40 FAIZUL BM T1
10.10-10.40~10.40-11.10 SEJARAH 1A
11.10-11.40~11.40-12.10 Cikgu Azilah- (Ting.1C-Geografi)
15:00-15:30~====> eiyta
7
8
9
7.40-8.10~10.40-11.10 NUR HAYATI BTE SHAHROME
11.10-11.40~11.40-12.10 Norazerin binti Norzali
12.10-12.40~13.10-13.40 NUR HAYATI BTE SHAHROME
10
7.40-8.10~8.10-8.40 eiyta 4c
9.10-9.40~12.10-12.40 NUR HAYATI BTE SHAHROME
12.40-13.10~13.40-14.10 Cikgu Syahril-T4C&D Sins Komputer
11
8.10-8.40~9.10-9.40 NUR HAYATI BTE SHAHROME
9.40-10.10~10.10-10.40 Cikgu Suriani- Moral F4
11.40-12.10~14.10-14.40 NUR HAYATI BTE SHAHROME
15:00-15:30~15:30-16:00 SUZIEANA 4C
12
7.40-8.10~8.40-9.10 2B
9.10-9.40~10.10-10.40 Norazerin binti Norzali
11.10-11.40~11.40-12.10 Cg Suzieana -T4C Sejarah
12.10-12.40~12.40-13.10 ISNI SEJ 2B
13.10-13.40~13.40-14.10 SEJ 2C - SURIANI
13
14
15
7.40-8.10~12.40-13.10 Ckgu Suziyanti- YPM
16
7.40-8.10~10.10-10.40 UKKM SESI 2
17
7.40-8.10~13.40-14.10 UJIAN LISAN BAHASA MELAYU TING 4
18
7.40-8.10~13.40-14.10 UJIAN LISAN BAHASA MELAYU TING 4
19
20
14.40-15.00~====> Isni F5
21
22
23
24
25
7.40-8.10~12.40-13.10 Cikgu Norazerin - Bilik Bertutur
26
7.40-8.10~12.40-13.10 Cikgu Wan Roslini - Speaking Test F3
15:00-15:30~====> SUZIEANA SP SEJ F5
27
7.40-8.10~12.40-13.10 Cikgu Wan Roslini - Speaking Test F3
28
9.40-10.10~10.40-11.10 Chemistry Olympiad Aida Azira
11.40-12.10~12.40-13.10 Linda MM F2
29
30
9.10-9.40~10.10-10.40 Jasiah Moral T3
11.10-11.40~12.10-12.40 Farizah 5B
12.40-13.10~13.40-14.10 Alyaa 2C
15:00-15:30~15:30-16:00 Ninie Homeroom 4TA
31
9.10-9.40~10.10-10.40 NORAZERIN BINTI NORZALI
11.10-11.40~11.40-12.10 Alyaa 5B
12.10-12.40~12.40-13.10 SEJARAH 5B -AINIE
15:00-15:30~====> ISNI SEJ 4B
Go To This Month
External
Internal
External
Internal
View Day:
Jan 19
|
Jan 20
|
Jan 21
|
Jan 22
|
Jan 23
|
Jan 24
|
[
Jan 25
]
|
Jan 26
|
Jan 27
|
Jan 28
|
Jan 29
|
Jan 30
|
Jan 31
|
Feb 01
View Week:
Dec 25
|
Jan 01
|
Jan 08
|
Jan 15
|
[
Jan 22
]
|
Jan 29
|
Feb 05
|
Feb 12
|
Feb 19
View Month:
Nov 2022
|
Dec 2022
|
[
Jan 2023
]
|
Feb 2023
|
Mar 2023
|
Apr 2023
|
May 2023
|
Jun 2023
|
Jul 2023